top of page

ROOMAVAD PUTUKAD

Sipelgate tõrje, prussakatõrje, koitõrje, kirbutõrje

Sipelgad, prussakad, lutikad ja kirbud on kõik levinud putukad, kes võivad põhjustada inimestele erinevaid probleeme. Nendest putukatest lahti saamiseks on erinevaid mooduseid, nii koduseid vahendeid kui ka putukatõrje hävitamise teenus professionaalide poolt.


Teostame nii sipelgate tõrjet, prussakate tõrjet, aitame lahti saada lutikatest ja hävitada koisid.

 

Putukatõrje hinnapakkumise saamiseks kirjuta meile, aitame teil tülikatest putukatest kiiresti ja efektiivselt lahti saada.

Sipelgad

Mustad ehk aiasipelgad teadaolevalt ei kanna endaga haigusi, kuid nendega kaasneb hügieenirisk – kui sipelgad liiguvad enne teie ruumidesse saabumist üle ebasanitaarse pinna ja hiljem üle teie toidu, on toit saastunud.

Toidu otsingul läbivad sipelgad suuri maa-alasid ning järgivad loodud teeradasid leitud toiduallikani, mis meelitab palju teisi sipelgaid siseruumidesse.

Sipelgatõrje

Prussakad

Prussakatõrje

Valdustes levivad prussakad võivad põhjustada olulisi terviseprobleeme, kuna prussakad levitavad haigus, nagu näiteks salmonella, tüüfus ja mao-ja soolepõletk (nimetades vaid mõnda).

 

Lisaks võivad nende väljaheited põhjustada ekseemi ja astmat.

Kiire reageerimine esmaste märkide ilmnemisel prussakatega saastumisest on sageli esmatähtis olukorra kontrolli alla saamiseks ning vältimaks selle kahjuri levimist naabrite juurde või kõrval asuvatesse ruumidesse.

Voodilutikad

Sõltumata sellest, kas neid leidub kodus või hotellis, lutikad on kindlasti ühed soovimatud külalised. Ohus on kõik „voodid“, kuid kõige suurem risk on voodite puhul ettevõtetes, kus ööbib suur hulk rahvusvahelisi reisijaid, või kodus teie enda voodi, juhul kui käite ise sageli reisimas.

Lutikate varajane tuvastamine ja tõrje aitab vältida nende edasi levimist teistesse ruumidesse.

Lutikad ja lutikatõrje

Kirbud

Kirbud ja kirbutõrje

Kirbud on levinud probleem, eriti kohtades, kus on lemmikloomi nagu näiteks kasse ja koeri. Neid võib sageli leida ka ruumidest, mille eelmisel omanikul olid lemmikloomad.

Kuna tegemist on parasiitidega, on kodus või ettevõttes leiduvate kirpude puhul kõige suuremaks probleemiks nende hammustused.

 

Kirbu hammustus ei ole küll valus, kuid võib põhjustada ebamugavustunde või lööbe. Lisaks võib lemmikloomadel tekkida allergia kirbu sülje suhtes.

Lisaks prussakate, lutikate, koide ja sipelgate tõrjele teostame ka teiste putukate tõrjet.

 

Loe lisa sääskede, kärbeste ja herilaste tõrjest ning majasoomukate tõrjest.

Küsi hinnapakkumist

Putukatest vabanemiseks helista, saada email või täida hinnapäring. GEMEKK OÜ'l on kõige kaasaegsemad ja efektiivsemad vahendid putukate tõrjumiseks Teie kodust.

bottom of page