top of page

PUTUKATE LIIGID

Meie eesmärk on pakkuda erinevate putukaliikide tõrjet, sealhulgas maja- ja paberisoomukate, teatud lendavate- ning roomavate putukate tõrjet. Need putukad võivad põhjustada mitmeid probleeme, alates nende häirivast välimusest kuni terviseriskideni, seetõttu on oluline neist lahti saada võimalikult kiiresti ja tõhusalt.

Majasoomukate tõrje

Maja- ja paberisoomukad

Mõlemad putukad eelistavad elada niisketes tingimustes, näiteks puitkonstruktsioonides ja paberite vahel. Maja- ja paberisoomukad võivad põhjustada tõsiseid kahjustusi ehitiste ja paberitoodete struktuurile.

Roomavate putukate tõrje

Roomavad putukad

Sipelgad, prussakad, voodilutikad ja kirbud on kõik levinud putukad, kes võivad põhjustada inimestele erinevaid probleeme.  Oluline on võtta ette erinevaid meetmeid nende tüütute putukate tõrjumiseks, et tagada nii kodu kui ka ettevõttes töötamise ohutus.

Lendavate putukate tõrje

Lendavad putukad

Koid on väikesed lendavad putukad, mis eelistavad elada kapis riiete vahel ja erinevates tekstiilides. Nad toituvad looduslikest kiududest kahjustades seejuured rõivaid ja kodutekstiile. 

Lisaks on tüütud lendavad putukad sääsed ja kärbsed. Loe lendavate putukate kohta lähemalt.

Küsi hinnapakkumist

Putukatest vabanemiseks helista, saada email või täida hinnapäring. GEMEKK OÜ'l on kõige kaasaegsemad ja efektiivsemad vahendid putukate tõrjumiseks Teie kodust.

bottom of page