top of page

LENDAVAD PUTUKAD

Herilaste tõrje, sääsetõrje, kärbsetõrje

Kärbsed, herilased ja sääsed on märk sellest, et käes on suvi. Küll võivad aga need lendavad putukad muutuda majapidamises üsna tüütuks ja tekitada palju tüli.  On erinevaid koduseid vahendeid, kuidas putukate tõrjet teha, kuid efektiivsema tulemuse saavutamiseks võib kutsuda putukatõrje. Teostame nii herilaste tõrjet, kärbeste tõrjet kui ka sääskede tõrjet. 


Putukatõrje hinnapakkumise saamiseks kirjuta meile, aitame teil tülikatest putukatest kiiresti ja efektiivselt lahti saada.

Sääsed

Sääsed võivad olla tõeliseks nuhtluseks igas maailmanurgas, tekitades sügelevaid kuplasid katmata nahale ja segades inimeste ööund oma kõrge piniseva häälega.

 

Sääsed pole aga lihtsalt nuhtlus, vaid ka 1. kohal tapja maailmas, põhjustades rohkem surmajuhtumeid kui haid.

 

Nad võivad näida kahjutud, kuid dengue-palaviku ja malaaria juhtumite arv aastate jooksul on näidanud, et sääsed on hukatuslikumad, kui nad näivad.

sääsetõrje, sääskede tõrje

Kärbsed

Kärbeste tõrje, kärbsetõrje

Kärbsed pole mitte üksnes nuhtlus, enamik kärbseliike on ka terviserisk. Majakärbsed kannavad edasi suurt hulka haigusi, sealhulgas salmonellat, düsenteeriat, tuberkuloosi ja koolerat.

Kui väikse kärbseprobleemi tõrjega ei tegeleta, võib sellest välja areneda tõsine probleem.

Fakt kärbeste kohta: Mõned kärbseliigid suudavad kasvada munadest täiskasvanuks vaid seitsme päeva jooksul.

Koid

Riidekoi võib tuppa sattuda ka vabast loodusest, kuna nad on nii-öelda kodumaised liblikad, kes elavad ka metsas ja parkides.

 

Riidekoid ei pruugi olla huvitatud ainult villasest ja puuvillasest materjalist – võrdväärselt sobivad ka teised looduslikud kiud. 

 

Koid on väikesed pruunikad liblikad, kes ise meie maist vara ei hävita − seda teevad nende vastsed!

Koiliblikas muneb korraga 30−100 muna, mis kooruvad vähem kui 48 tunniga. Vastseetapp kestab 9−15 päeva ning nukkumine 20−40 tundi. Täiskasvanud koiliblikas võib elada ja ringi lennata umbes kolm nädalat.

Koitõrje, riidekoi tõrje

Lisaks sääskede, kärbeste ja herilaste tõrjele teostame ka teiste putukate tõrjet.

 

Loe lisa sipelgate, prussakate, lutikate ja koide tõrjest ning majasoomukate tõrjest.

Küsi hinnapakkumist

Putukatest vabanemiseks helista, saada email või täida hinnapäring. GEMEKK OÜ'l on kõige kaasaegsemad ja efektiivsemad vahendid putukate tõrjumiseks Teie kodust.

bottom of page